Юні таланти школи

«Тож візьмімо і ми даний нам Богом талант, і примножмо його» ( Матвія, 11.28-30)

Метою учителя сільської школи на нинішньому етапі розвитку України є забезпечення виходу кожного учня на рівень базової освіти та розвиток його пізнавальної і творчої активності, формування не тільки предметних компетентностей, а й самоосвітніх. Тому всі аспекти навчання повинні бути спрямовані на розвиток творчої особистості, розкриття обдарованості кожної дитини. Немає нездібних чи бездарних дітей, бо у кожної маленької людини є задатки до певного виду діяльності. Але ці нахили у кожного різні.

Наші Вороняки багаті на молодих талантів, які співають, танцюють, пишуть вірші, мають досягнення у спорті, перемагають на предметних олімпіадах і конкурсах. Хочемо, щоб такі люди залишались в історії нашого краю та розвивали його інтелектуально і духовно, фізично У нашому селі маємо багато спортсменів різних напрямків. У нашій школі ми дбаємо про розвиток майбутнього покоління. Хочемо відзначити, що територіальне розташування села сприяє розвитку гірськолижного спорту

Маємо гарних футболістів, які можуть претендувати на місце в основі сільської команди «Говерла». Свій бойовий дух ці хлопці довели перемогою у районних змаганнях по футболу. Це Солтівський Андрій), Ратушний Василь, Стахів Андрій, Стасюк Михайло , Котис Василь – колишні випускники; Рудий Роман -9 клас, Волинець Андрій – 9 клас, Мединський Володимир – 8 клас, Гавур Тарас- 6 клас, Дубно Мар’яна – 5 клас, Ружицький Тарас – 5 клас, Лебединський Володимир – 7 клас, Рапа Володимир – 7 клас та багато інших.

/Files/images/DSCN5866.JPG

Також маємо учнів з гарно розвиненим логічним мисленням .Це Волинець Андрій – 9 клас, Денис Марія – 9 клас, Саврас Володимир – 8 клас. Довели вони це перемогою на районних змаганнях з шахів.

Також учні нашої школи перемогли у районному учнівському змагу «Козацькі забави» в рамках проведення Свята Героїв.

Копча Орися, учениця 9 класу, захищала честь школи на багатьох предметних олімпіадах. Зайняла І місце в районному турі олімпіади з хімії і була учасницею обласного туру.

/Files/images/Копча.jpg

Наша школа гордиться вокальним ансамблем учнів 9 класу у складі:

Копча Орися, Іванців Ольга, Шеремета Наталя, Джула Христина, Бідна Мар’яна, Денис Марія, Смолин Соломія.

/Files/images/Бідна.jpg/Files/images/Денис.jpg/Files/images/Джула.jpg/Files/images/Іванців.jpg

/Files/images/Копча.jpg/Files/images/Смолин.jpg/Files/images/Шеремета.jpg

Ансамбль зайняв ІІ місце в районному конкурсі «Сурми звитяги» у номінації «Ансамблі » та приймає активну участь в навчально-виховному житті школи.

Справжній талант – це коли робиш легко те, що важко для інших. У школі багато талановитих дітей, які гарно малюють і беруть участь у різноманітних шкільних та районних конкурсах, де займають призові місця. Це: Гехт Андрій – 7 клас, Ковалик Марта – 7 клас, Джегур Михайло – 6 клас, Масник Юлія – 6 клас, Особливо хочеться відзначити ученицю 6 класу Гнатишин Ірину та учня 7 класу Гнатишина Назарія, які постійно беруть участь у конкурсах і неодноразово займають призові місця. Так, у конкурсі дитячого малюнка «Різдвяна казка», який проводився серед школярів Золочівщини Гнатишин Ірина зайняла ІІІ місце та була нагороджена гарним призом та Дипломом. Дипломи одержали і інші учні - учасники цього конкурсу: Уніжона Діана (3 клас), Попадюк Ольга (5 клас), Дубно Мар'яна (5 клас), Станіславський Андрій (5 клас),Стасюк Оксана (6 клас), Гнатишин Назарій (7 клас).

/Files/images/DSCN7293.jpg

/Files/images/DSCN7290.jpg

Станіславська Христина – 8 клас, зайняла ІІ місце в районному конкурсі читців творів Івана Франка, Королюк Василина – 5 клас, зайняла ІІІ місце в районному конкурсі читців творів Тараса Шевченка.

Ми впевнені, що в майбутньому з таких маленьких талановитих людей виростуть непересічні особистостості, добрі громадяни своєї Батьківщини, якими буде гордитися школа і село.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.