З ювілеєм, рідна школо!

2017-12-29

/Files/images/foto_2017-2018/IMG_2364.JPG

З ювілеєм, рідна школо!

Вже років всіх дзвінок до школи кличе,

Сьогодні свято - славний ювілей!

І у дітей усміхнені обличчя,

І ми вітаєм вчителів, батьків, гостей.

27 грудня виповнилос п`ять років Вороняцькій ЗОШ I-III ступенів. З нагоди ювілею відбувся святковий концерт. В цей день була повна зала гостей, зокрема прийшли вчителі, які працювали в нашій школі, а зараз знаходяться на заслуженому відпочинку, а також вчителі, які змінили місце роботи та працюють у інших школах району.

Розпочався захід із благословення отця Михайла, який як і 5 років тому, і сьогодні звернувся до всіх присутніх з подячною молитвою за дітей, батьків, гостей та вчителів школи і закликав усіх до міцної віри в те, що спільно можна подолати усі життєві труднощі.


/Files/images/foto_2017-2018/IMG_2366.JPG

З вступним словом до всіх присутніх звернулася директор школи Коротошин Р.П., яка подякувала спонсорам, батькам, вчителям та працівникам школи, які відданою працею та доброчинністю допомогли зробити приміщення закладу затишним, привітним та гостинним. У своїй промові Романа Петрівна згадала слова відомого педагога Сухомлиснького В. О. " Праця не тільки там, де людина сіє хліб або садить дерево. Найбільш тонка, найбільш складна праця коли людина приходить до людини, бачить у її очах, читає "поміж рядків її поклик про допомогу. Ця праця є вищою мірою людського духу".

/Files/images/foto_2017-2018/IMG_2377.JPG

Також виступили з вітальним словом гості школи: депутат Верховної Ради Батенко Т.І., депутат Львівської обласної ради Шептицький З.Є. і колишній голова Золочівської РДА Окрепкий Я.Р..


/Files/images/foto_2017-2018/IMG_2381.JPG

Після завершення заходу відбулася тепла зустріч декількох поколінь вчителів нашої школи. На цій зустрічі були приємні спогади, звучало багато побажань з нагоди ювілею школи і прийдешнього Нового року та Різдва Христового.

/Files/images/foto_2017-2018/IMG_2441.JPG

Повертайтеся до рідної школи,

Щоб в дитинство свої зазирнуть,

Щоб, хоч в пам`яті роки минулі

На хвилинку назад повернуть.

Заступник директора з виховної роботи Гнатів О.Б.

Кiлькiсть переглядiв: 134

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.