Тиждень безпеки дорожнього руху

2017-09-25

/Files/images/foto_2017-2018/IMG_0991.JPG

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 18 вересня по 22 вересня 2017 року у Вороняцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів в рамках місячника «Увага! Діти на дорозі» у школі проходили профілактичні заходи.До участі в ньому були залучені учні 1-11 класів.

Розпочався тиждень із загальношкільної лінійки, яку підготувала педагог-організатор Вельган М.І. і ознайомила учнів школи з планом тижня./Files/images/foto_2017-2018/IMG_1073.JPG

Протягом тижня був проведений конкурс стіннівок на тему«Правила дорожнього руху – твоя безпека»
Для учнів 1- 4 класів відбувся перегляд відеороликів на тему «Безпека пішоходів – у руках самих пішоходів!».

З учнями 5 класів було проведено урок на тему « Безпека на дорозі», який підготувала вчитель основ здоров'я Каліш О.Р./Files/images/foto_2017-2018/IMG_1007.JPG

Для учнів школи бібліотекар школи Маланчук Н.Я. провела виставку тематичної літератури на тему «Ми пішоходи».
Вчителі початкових класах протягом тижня провели години спілкування на тему «Щоб не трапилось біди – правил дорожніх дотримуйся завжди», а для учнів старшої школи «Безпека починається зі звичок».

Підсумки Тижня безпеки дорожнього руху було проведено на загальношкільній лінійці.

Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань правил дорожнього руху.

Педагог-організатор Вельган М.І.

Кiлькiсть переглядiв: 95

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.